Ik probeer de satfinder van een Zgemma H2H op mijn thuisnetwerk zichtbaar te maken op een andere computer. Het laatst door mij gebruikte image is OpenPLi-4.0-beta-h3-20170320_usb.zip.

remote satfinder signaalzoeker
Started by aka451, 24 Mar 2017 11:27
satfinder signaalzoeker zgemma h2h
5 replies to this topic
#1
Posted 24 March 2017 - 11:27
Openwebif is gewoon bereikbaar via de web interface op http://192.168.1.10. De remote satfinder (http://192.168.1.10/mobile/satfinder) opent wel maar laat geen signaal zien. De satfinder op het TV scherm van de box wel. Het lijkt erop dat de signaalinfo niet wordt doorgegeven.
Zijn er mogelijkheden om de satfinder via het lokale netwerk zichtbaar te maken?
Re: remote satfinder signaalzoeker #2
Re: remote satfinder signaalzoeker #3
Re: remote satfinder signaalzoeker #4
Posted 24 March 2017 - 13:38
Die link doet hier ook niks. Melden aan de heren "OpenWebIf" denk ik dan. Dat kan hier: https://github.com/E...penWebif/issues
Currently in use: VU+ Duo 4K (2xFBC S2), VU+ Solo 4K (1xFBC S2), Mutant HD66SE (S2+T2), (Octagon SF8008 (S2+T2), Zgemma H9.2H (S2+T2)
Due to my bad health, for the forseeable future I will no longer be active. I will not read the forum or PM.
Many answers to your question can be found in our new and improved wiki.
Re: remote satfinder signaalzoeker #5
Re: remote satfinder signaalzoeker #6
Posted 24 March 2017 - 23:48
Het probleem is niet opgelost maar ik ben intussen iets verder gekomen. De signaalinformatie die wordt doorgegeven met
komt van het kanaal dat is ingesteld en zichtbaar is (service). Zodra je naar de satfinder gaat, verdwijnt deze informatie, ook als je een transponder selecteert met goed signaal. Net getest, als de box in standby staat is de informatie ook weg. Hetzelfde geldt voor de enigma2 webinterface (basis voor OpenWebif):
Een lijst met meer van deze enigma2 http commando's is hier:
Ik heb intussen de vraag gesteld op enigma2community.com.
Also tagged with one or more of these keywords: satfinder, signaalzoeker, zgemma h2h
Signaalzoeker in WebIfStarted by KlaasVV, 6 Dec 2019 ![]() |
|
![]() |
||
![]() Open satfinder in mypluginStarted by momi133, 3 Nov 2019 ![]() |
|
![]() |
||
![]() Satfinder selecteren Satelliet met AB muisStarted by Jan Gruuthuse, 4 Mar 2015 ![]() |
|
![]() |
||
SignaalzoekerStarted by AdjeP07, 13 Oct 2014 ![]() |
|
![]() |
||
satfinder
![]() Improved SatfinderStarted by pingflood, 8 Feb 2013 ![]() |
|
![]() |
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users